Strona internetowa dla Art-development

Realizacja projektu

Jednym z moich najnowszych projektów jest strona https://art-development.pl, zaprojektowana specjalnie na potrzeby rzeszowskiego dewelopera. 🏠

Dzięki sugestiom Klienta i mojej wiedzy technicznej stworzyłem stronę, która wyróżnia się nie tylko estetyką, ale także wyjątkowo dużą czytelnością. Zastosowałem zasadę projektowania “white space”. Na stronie zamieściliśmy jedynie najistotniejsze informacje, a całość otoczyliśmy sporą ilością wolnej przestrzeni. Zdecydowaliśmy się na takie rozwiązanie nie dlatego, że nie mieliśmy pomysłu na zagospodarowanie strony, ale po to, by lepiej wyeksponować kluczowe fakty dotyczące biznesu Klienta.

To, co wyróżnia stronę Art-Development.pl, to wyjątkowo zorientowany na użytkownika design. Począwszy od strony głównej, każda przewijana sekcja ładuje się za pomocą starannie dobranych animacji, zwiększając zaangażowanie użytkowników i czyniąc przeglądanie atrakcyjnym wizualnie. Wszystkie elementy strony zostały dostosowane do kolorystyki brandingu firmy. Aby nieco urozmaicić przyciski, po najechaniu na nie kursorem dodałem na nie animacje. Subtelnie podnosi to poziom interaktywności i zaangażowania użytkownika.

Szybkość i wydajność mają dziś kluczowe znaczenie dla każdej witryny. Dlatego też wszystkie zdjęcia zostały zoptymalizowane oraz wdrożone techniką “lazy loading’u”, przyspieszając w ten sposób czas ładowania strony co przyczynia się do lepszych wyników w testach PageSpeed Insights. Dzięki temu strona jest nie tylko ładna, ale także wydajna i szybka, nawet na wolniejszych połączeniach lub starszych urządzeniach.

Na podstronie “Inwestycje w sprzedaży” każde mieszkanie ma wprowadzone swoją niezależną galerię ze swoimi rzutami i projektami.

Cała strona została podpięta pod polski system CMS WinduCMS dlatego też z łatwością można edytować wszystkie elementy na stronie bez specjalistycznej wiedzy.

Edukacja Klienta jest najważniejsza. 🤓 Dlatego na końcu naszej współpracy przeprowadzono kompleksowe szkolenie, prowadząc Klienta przez panel admin i funkcje witryny. Sesja ta została nagrana, umożliwiając Klientowi ponowne zapoznanie się z informacjami w razie potrzeby, oraz zapewniając, że nigdy nie zostanie pozostawiony sam sobie podczas zarządzania witryną. W razie jakichkolwiek pytań pozostaję zawsze chętny do pomocy.

Logo oraz branding przygotowała Stefania Wasil, którą gorąco polecam! 🤩

Scroll to Top