Inhouse Nieruchomości

Strona internetowa Inhouse Nieruchomości Rzeszów

Celem projektu było stworzenie strony przejrzystej, nowoczesnej w odbiorze oraz oczywiście responsywnej. Duża ilość białego tła czyli tzw. white space nadaje lekkości a główne elementy w kolorze pomarańczowym nawiązują do identyfikacji firmy.

Strona ta napisana została w HTML i CSS, z pomocniczym użyciem frameworka Bootstrap 5 oraz Swiper JS.

Na urządzeniach mobilnych mamy również wdrożoną dolną nawigację z najważniejszymi elementami strony w zasięgu palca takimi jak: dojazd, wiadomość, zadzwoń oraz oferty.

Kodowanie zgodnie z najlepszymi standardami skutkuje wyjątkowo dobrymi wynikami wczytywania się witryny w teście PageSpeed Insights oraz wprowadzeniem silnych podstaw pod dalszą optymalizację SEO.

Finalnie strona została podpięta pod polski system CMS Windu.org do zarządzania treścią przez klienta. Jest to bardzo prosty i intuicyjny panel w języku polskim. Klient na koniec współpracy został z niego przeszkolony a cała ta krótka wideorozmowa zostało nagrane aby zawsze i w każdej chwili mógł w łatwy sposób odświeżyć sobie tą wiedzę. Oczywiście jak tylko pojawiają się jakieś dodatkowe pytania to zawsze jestem dostępny dla swoich klientów i chętnie służę pomocą.

Scroll to Top